Belkin příslušenství: Jak na používání chytrého telefonu v autě? (video)

belkin-prislusenstvi

Společnost Belkin se stává synonymem pro kvalitní a chytré příslušenství, které se telefonům věnuje opravdu často. Dnes se podíváme na Belkin příslušenství do auta – vyzkoušeli jsme sérii nabíječek i držáků, které vám zpříjemní používání smartphonů při jízdě.

Belkin příslušenství do auta – plná výbava pro každodenní cesty i na dovolenou

Protože mobilní telefony máme stále u sebe i při jízdě automobilem a stejně tak dnes většina členů rodiny, přímo se vybízí vybavit automobil příslušenstvím, které nám jejich používání usnadní. Držáky, nabíječky i kabely. To vše naleznete v portfóliu Belkin – rozhodli jsme se otestovat sérii příslušenství, které se může každému řidiči hodit.

Belkin Příslušenství do auta pro chytré telefony

Belkin Příslušenství do auta pro chytré telefony

Belkin 2 Port Car Charger – nabíječka se dvěma rychlými výstupy

První částí naší sady je nabíječka, která sice na první pohled vypadá vcelku obyčejně, ale o to větší je požitek z jejího používání. Na rozdíl od mnohých levných modelů (převážně z Číny) totiž toto Belkin příslušenství nabídne 2 USB výstupy s proudem až 2,1 A. Díky tomu lze nabíjet velmi rychle hned dvě zařízení současně. Oceňujeme i kvalitní provedení a vcelku kompaktní rozměry. Vyšší cena souvisí s příplatkem za kvalitní provedení a vyšší výstupní proud.

belkin-prislusenstvi-2-port-car-charger

Belkin držák telefonu do mřížky ventilace

O způsobu, jak připevnit mobilní telefon k palubní desce či sklu, přemýšlí spousta řidičů. Trochu méně tradičním řešením je držák do mřížky ventilace, díky kterému je mobilní telefon snadno dostupný a zároveň nezaclání v zorném poli řidiče. Belkin nabízí své šikovné řešení – univerzální držák do ventilace, který dobře drží, je možné jej otáčet a navíc disponuje i místem pro namotání kabelu.

Držák je kvalitně zpracován a díky gumovým čelistem nehrozí ani poškození telefonu. Toto příslušenství rozhodně není vhodné do rukou šetřílků, ale spíše uživatelů, kteří chtějí kvalitní držák a dále se o jeho provoz nestarat. V tomto bodě poslouží držák od Belkinu velmi dobře.

belkin-vent-mount

Belkin Road Rockstar – nabíječka pro celou rodinu

Při cestě na dovolenou je dnes zcela běžné, že mobilní telefon používá celá rodina – řidič k navigaci, ostatní členové rodiny zpravidla ke sledování filmů či hraní her. I na to Belkin příslušenství do auta myslí a nabízí nabíječku se 4 výstupy. Dva konektory v zásuvce mají jen sdílený proud 2,4 A, vyvažuje to ale zbylá dvojice konektorů s 2,4 A pro každý výstup. Tyto výstupy se nachází v krabičce spojené kabelem – tu člověk umístí díky klipsu za kapsu v přední sedačce a mohou vesele nabíjet i pasažéři sedící vzadu.

Belkin příslušenství

Belkin BOOST UP – kompaktní a rychlá nabíječka

Pokud se poohlížíte po běžné nabíječce, chcete vysoký výstupní proud, kompaktní rozměry a kvalitní konstrukci, tato nabíječka bude pro vás. Cena je ale o něco vyšší, než bychom si přáli.

belkin-boost-up-car

Belkin Mixit AUX – propojte telefon s rádiem

Nemusíme se nutně omezovat jen na nabíječky a držáky. Spousta autorádií má dnes AUX vstup, pomocí kterého lze propojit rádio třeba s mobilním telefonem. Mezi Belkin příslušenství patří i šikovný kablík Mixit, na kterém toho zase tolik k vidění není. Ale poslouží velmi dobře a opět oceníte i kvalitu zpracování.

belkin-mixit-jack

Belkin držák na sklo i na palubní desku

Posledním kusem Belkin příslušenství, které jsme vyzkoušeli, je univerzální držák. Ten lze díky své konstrukci nalepit na sklo díky přísavce, zároveň je ale v balení i adaptér pro nalepení na palubní desku. Díky systému úchytu je navíc jeho odmontování velmi rychlé a snadné. Držák je opravdu masivní a působí kvalitním dojmem.

belkin-drzak-do-auta

Za zapůjčení produktů děkujeme společnosti Belkin.

Používáte příslušenství do auta? Zaujaly vás produkty od Belkinu?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)