Baseus uvedl levná BT sluchátka H1 s luxusní výdrží

Baseus H1 bezdrátová sluchátka

Společnost Baseus, známá díky dlouhé řadě praktických produktů od elektroniky po příslušenství do auta (často je najdete v našich tipech z Číny), uvedla na trh své nová náhlavní bezdrátová sluchátka H1. Ty se chlubí například aktivním potlačením okolního hluku (ANC) až do hladiny -40 dB, velmi nízkou latencí zajištěnou Bluetooth 5.2 a technologií DCLL a hlavně luxusní výdrží až 70 hodin na jedno nabití.

Baseus H1 Wireless Headphone 40dB ANC Active Noise Cancelling Bluetooth 5.2 Headset Earphone

Baseus H1 Wireless Headphone 40dB ANC Active Noise Cancelling Bluetooth 5.2 Headset Earphone

Takto dlouhá výdrž pochopitelně platí pro režim bez zapnutého ANC. V případě používání této technologie se čas zkracuje na cca 40 hodin, což je i tak parádní hodnota. Baseus přitom slibuje, že plné nabití se dá zvládnout za hodinu a deset minut nabíjení poskytne deset hodin poslechu.

ANC využívá kombinace čtyř mikrofonů, přes které se dá také telefonovat a případně spustit Transparency mód. Zmíněná latence údajně činí 0,038 sekundy a stojí za ní dvoukanálový přenos Dual-channel Low Latency (DCLL). Po připojení k mobilní aplikaci je možné konfigurovat i tlačítka.

Sluchátka Baseus H1 váží 300 gramů, jsou k dispozici v bílé a tmavě šedé barvě a jejich frekvenční rozsah je standardních 20Hz-20kHz. Podporované kodeky jsou AAC a SBC. Aktuálně se dají koupit například na AliExpressu za hezkých 1 700 Kč.

Jak moc vám záleží na výdrži BT sluchátek?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)