Baseus uvedl levná sluchátka Bowie MA10 s extrémní výdrží

Baseus Bowie MA10 bezdrátová sluchátka novinka

Značka Baseus, která je populární díky celé řadě zařízení a příslušenství, oficiálně přestavila nová bezdrátová TWS sluchátka Bowie MA10. Designově zajímavé špunty lákají na několik moderních funkcí, nicméně největší pozornost patrně upoutá extrémně dlouhá výdrž. Baterie ve sluchátkách a pouzdře jsou údajně schopné zajistit až 140 hodin přehrávání. Samotná sluchátka nabídnou osm.

Sluchátka jsou vybavena hybridním aktivním potlačením hluku (ANC) a potlačením okolního hluku (ENC) pro vysoce věrný zvuk, a to i při přijímání hovorů. Tyto technologie si prý poradí s hlukem až v hladině 48 dB. Podporují připojení Bluetooth 5.3 (AAC, SBC, LC3 Hifi) a nízkou latenci 0,038 sekundy. Je to díky technologii Dual Channel Low-Latency (DCLL), kterou jsou Baseus Bowie MA10 vybavena. Nové špunty jsou prý kromě větších měničů vybavena i titanem potaženou dvojitou membránou letecké kvality. Sluchátka mají krytí IPX6.

Baseus Bowie MA10 True Wireless Earphones | 𝐐𝐮𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐀𝐩𝐩𝐫𝐨𝐯𝐞𝐝 𝐛𝐲 𝐎𝐬𝐜𝐚𝐫-𝐀𝐰𝐚𝐫𝐝𝐞𝐝 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐨𝐬𝐞𝐫

Baseus Bowie MA10 True Wireless Earphones | 𝐐𝐮𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐀𝐩𝐩𝐫𝐨𝐯𝐞𝐝 𝐛𝐲 𝐎𝐬𝐜𝐚𝐫-𝐀𝐰𝐚𝐫𝐝𝐞𝐝 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐨𝐬𝐞𝐫

Novinka, do jejíž propagace byli přizváni dokonce i někteří i oscaroví filmoví skladatelé, by měla oficiálně mezinárodně stát 130 dolarů, tedy asi 2 700 Kč. Nicméně už se objevila i v prvním obchodě na AliExpressu, kde stojí asi 1 400 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik už máte doma produktů Baseus?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)