TOPlist

Baseus uvedl zmenšenou 100W powerbanku Blade

Baseus Blade 100W HD laptop powerbanka nová banner

Značka Baseus, jejíž velmi šikovné příslušenství se často objevuje třeba i v našich Tipech z Číny, představila novou powerbanku. Ve skutečnosti jde vlastně o novou HD verzi již dříve prodávaného modelu Baseus Blade 100W. Novinka se liší tím, že se u ní podařilo zachovat všechny důležité výkonnostní a kapacitní vlastnosti, ale je o několik procent kratší. Její rozměry činí zhruba 14 x 14 x 1,8 centimetru.

Baseus Blade 100W HD laptop powerbanka nová

Mezi základní specifikace dále patří 20 000mAh kapacita, maximální výkon 100W, který je dosažitelný přes jeden z USB-C konektorů, displej s možností ukazovat procenta, napětí i proud, nebo 65W příkon, se kterým je možné powerbanku dobít za hodinu a půl. Nechybí standardy PD (Power Delivery) a Qualcomm’s QC (Quick Charge).

S těmito vlastnostmi jde opět o pomocníka hlavně k notebookům. Cena této nové verze zatím nebyla upřesněna, nicméně brzy ji jistě zahlédneme na Amazonu či na AliExpressu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti se značkou Baseus?

Zdroj: prnsw

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)