Známe barevné varianty Galaxy Note 20. Samsung opráší i dva roky starou barvu

samsung galaxy note 21 3nm cipset

Před časem jsme vás informovali o tom, že na povrch začínají vyplouvat první rendery nadcházející vlajkové lodi od Samsungu. Nyní jsou dle zdroje přímo od Samsungu známy také barevné varianty Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 +. Pojďme si o nich něco říct.

Osekanější varianta Galaxy Note 20 se bude dle tohoto zdroje prodávat v zelené, šedé a měděné barevné variantě. Galaxy Note 20+ se pak bude prodávat v černé a měděné. Samsung se tentokrát očividně rozhodl vsadit na jednodušší a méně křiklavé barvy, ovšem není nepravděpodobné, že by krátce po představení neuvedl na trh úplně novou barevnou variantu.

Zdroj dále tvrdí, že tato měděná barevná varianta nemá být stejná, jakou jsme mohli vidět u Galaxy Note 9. Má se totiž více sklánět ke světlejšímu zlatému odstínu. Je třeba myslet na to, že zdroj zřejmě nezveřejnil všechny barevné varianty. Je pravděpodobné, že zavede více než jen čtyři barevné možnosti pro oba dva modely. Alespoň však máme možnost udělat si s předstihem představu o tom, jak budou oba dva telefony vypadat.

Co říkáte na barevné varianty Galaxy Note 20?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)