Black Friday: Bang & Olufsen láká na špičková sluchátka za polovic

bang olufsen beoplay h95 black friday

Před dvěma lety představila společnost Bang & Olufsen při příležitosti oslav svých 95. narozenin bezdrátová sluchátka Beoplay H95, které se mohou pochlubit špičkovým zvukem, aktivním potlačením hluku a v neposlední řadě také skvělým zpracováním. Jejich cena ale samozřejmě nebyla nastavena nikterak nízko a to sice na 21 990 korun. Od té doby jsme je mohli koupit tu a tam v nějaké akci za 15 990 korun a vůbec nejlevněji byla za 13 990 korun. Nyní je některé e-shopy zlevnily na 9 990 korun, což je historicky vůbec nejlepší cena.

Sluchátka Bang & Olufsen Beoplay H95 se mohou pochlubit dvěma titanovými měniči o velikost 40 mm a frekvenčním rozsahem 20 – 22 000 Hz. Můžete zvolit jak kabelový, tak bezdrátový přenos díky přítomnosti Bluetooth 5.1. Z podporovaných kodeků stojí za zmínku AAC, SBC a také aptX. Samozřejmostí je také aktivní potlačení hluku, které je adaptivní a můžete si s ním pohrát přímo v aplikaci. Na jedno nabití vydrží sluchátka až 38 hodin v případě zapnutého ANC.

Forget the AirPods Max! | B&O Beoplay H95 ANC Headphones Review

Forget the AirPods Max! | B&O Beoplay H95 ANC Headphones Review

Black Friday akce

Black Friday je v plném proudu, avšak zorientovat se ve slevách nemusí být jednoduché. Samotné slevy mnohdy nejsou skutečné, nebo jsou zanedbatelné. S odhalením těchto praktik vám pomůže doplněk Hlídač Shopů, nebo v tomto případě my. Pokud nás trkne do oka něco zajímavého, budeme vás o akcích informovat u nás na webu, nehledě na to, o který e-shop se jedná. Z prokliku na stránku nemáme žádnou provizi.

Počítat můžeme samozřejmě s těmi nejlepšími materiály, jako je jehněčí kůže nebo hliník. Pro cestování poslouží kvalitní kovový kufřík, ve kterém nalezneme kromě samotných sluchátek také USB kabel, 3,5mm jack kabel a nebo čistící hadřík. Na většině e-shopů jsou v akci za 11 111 korun, avšak některé je mají v ještě lepší akci za již zmíněných 9 990 korun.

Která náhlavní sluchátka momentálně používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)