Stáhněte si legendární Baldur’s Gate II: Enhanced Edition na Android se slevou

Baldur’s Gate II Android

Legendární klasické RPG Baldur’s Gate II je aktuálně dostupné na Android se zajímavou slevou. Na Google Play stojí hra normálně 280 Kč, přičemž je po omezenou dobu za půlku, tedy za 140 Kč, což je poměrně lákavá nabídka. Navíc se jedná o speciální verzi Enhanced Edition, která nabízí oproti původní hře mnoho vylepšení.

Vylepšena byla grafická stránka hry. Můžete ji spustit bez problémů ve vysokém rozlišení. Navíc přibylo několik tlačítek, jako například to pro rychlé ukládání přímo na lištu, což je jistě příjemné. Můžeme zmínit také automatické sbírání předmětů, což potěší také každého, kdo nechce klikat na vše, co chce sebrat.

Takových maličkostí je ve hře více. Člověk by řekl, že se nejedná o nic velkého ale jako celek pak hra funguje mnohem lépe a hlavně se více podobá moderním hrám. Ve hře pak strávíme desítky hodin, kde budeme prozkoumávat krajinu a zároveň plout se zajímavým příběhem. Můžeme si pak vybrat rasu i postavu. Není tak problém býti trpaslíkem, orkem či elfem. Jedná se o pokračování prvního Baldur’s Gate, které je mimochodem také dostupné na Android.

Baldur's Gate II: Enhanced Ed.
Baldur's Gate II: Enhanced Ed.

Vyzkoušíte Baldur’s Gate II na Android?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)