Asus Zenfone Max Pro (M1) s obří baterií a čistým Androidem míří i do Evropy

Asus Zenfone Max Pro (M1)

Asus Zenfone Max Pro (M1) se původně odhalil v Indii, kde se prodával společně s několika dalšími státy v Asii. Dlouho dobu nebylo jasné, jestli se novinka objeví také v Evropě. Dnes jsme se to však dozvěděli. Objevil se totiž na španělských stránkách společnosti ASUS. Kromě toho jsme se dozvěděli evropskou cenu a datum vydání na trh.

Asus Zenfone Max Pro (M1) se objeví v Evropě v polovině srpna

Informace se prozatím týkají pouze španělského trhu, ASUS nedodal informace k ostatním zemím. Je ale krajně nepravděpodobné, že by se v Evropě tento zajímavý telefon prodával pouze ve Španělsku. Cena Asus Zenfone Max Pro (M1) je 250 eur, to je v přepočtu 6 400 Kč. A co za tuto cenu dostanete?

Asus Zenfone Max Pro (M1) predstaveni evropa

V první řadě telefon s obrovskou baterií, která má kapacitu 5 000 mAh. Druhou zajímavostí je to, že telefon poběží na čisté verzi Androidu 8.1 Oreo. Ale i další parametry nejsou vůbec špatné na cenu 250 eur. O výkon se stará Snapdragon 636, který doplňuje 6GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Rozšířit jde pomocí microSD karet.

Asus Zenfone Max Pro (M1) fotoaparat

Displej má velikost 6 palců, FullHD+ rozlišení a nemá výřez. Na zadní straně se nachází duální fotoparát s 13 a 5 MPx, selfie kamera má 8 MPx. Nechybí ani čtečka otisků prstů. Jediným mínusem, který ve specifikacích vidíme, je použití microUSB. Zbytek parametrů je ale hodně zajímavý.

Jak se vám líbí Asus Zenfone Max Pro (M1)?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)