Asus představil nový telefon Zenfone Live L2 pro nenáročné uživatele

asus zenfone live l2 predstaveni

Asus potají představil nový telefon, který spadá do nižší třídy. Zajímavé na tom je, že u samotných parametrů nevidíme mnoho změn oproti ZenFone Live L1 z minulého roku. Změny proběhly hlavně v designu. Pojďme si tedy nový ZenFone Live L2 představit.

Asus ZenFone Live L2 se zařadí do nižší třídy

Novinka má displej o velikosti 5,5 palců a HD+ rozlišení. Samotný panel zabírá 82,3 procent přední strany. Potěší podpora toho, že telefon můžete ovládat i v rukavicích. Po stránce výkonu se telefon dělí na dva další modely. Základní má čipset Snapdragon 425, který doplní 2GB RAM a 16GB paměť. K dispozici ale bude i Snapdragon 430 s 2GB RAM pamětí a 32GB úložištěm.

Na zadní straně je jeden 13 MPx fotoaparát se světelností F/2.0 a 5 MPx selfie kamera, která podporuje skenování obličeje. Telefonu totiž chybí čtečka otisků prstů. Rovnou z krabice běží na Androidu 8.1 Oreo a nadstavbě ZenUI 5. Kapacita baterie je 3 000 mAh. Nechybí audio konektor, FM rádio anebo microUSB. Potěší podpora pro dualSIM a microSD karty zároveň.

Asus Zenfone Live L2 design

Prozatím není známá cena ani dostupnost těchto telefonů. Víme však, že telefon bude k dispozici v červené a modré barvě, kde postupně přechází v černou.

Jak se vám líbí Asus ZenFone Live L2?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek