TOPlist

Asus Zenfone Go: 2 GB RAM a nízká cena ve známém balení

Zenfoen-Go-See-as-you-Go

Společnost Asus evidentně bere svůj mobilní business velmi vážně a dokazuje to například rozšiřováním své nabídky chytrých telefonů, která již v současnosti pokrývá téměř celé spektrum mobilního trhu.  Nově se pak v nabídce tohoto výrobce objevuje chytrý telefon nazvaný Asus Zenfone Go. Jedná se o velmi dostupný smartphone, jenž se svým vzhledem prakticky neliší od většiny telefonů této značky ale svou výbavou by mohl zaujmout nejednoho méně náročného uživatele.

Výbava telefonu zahrnuje 5″ IPS displej s HD rozlišením a tím pádem i zcela dostatečnou jemností obrazu 294 ppi (pixelů na palec). Výkon zde dodává již starší chipset Mediatek MT6580 se čtveřicí jader Cortex-A7 taktovanou na 1,3 GHz a grafickým čipem Mali-400MP2. Náruživí mobilní hráči se tedy budou muset poohlédnout někde jinde, jelikož telefon neoplývá příliš vysokým grafickým výkonem. Na druhou stranu všechny uživatele dozajista potěší přítomnost 2 GB operační paměti RAM. Interní úložiště nabízí 8 nebo 16 GB prostoru a je rozšířitelné o microSD paměťové karty. Telefon nabídne podporu dvou SIM karet, bohužel však musíte zapomenout na podporu LTE sítí. Asus Zenfone Go je vybaven 8MPx zadním fotoaparátem a 2MPx přední kamerkou. Již z výroby pak tento smartphone obsahuje aktuálně nejnovější verzi operačního systému Android – 5.1 Lollipop – doplněnou o grafickou nadstavbu ZenUI. Rozměry telefonu činí 144,5 x 71 x 10 mm, hmotnost se ustálila na 135 gramech a baterie nabídne kapacitu 2070 mAh.

Asus Zenfone Go bude možné zakoupit ve třech barevných variantách – černé, bílé a červené. Na vybraných zahraničních trzích jej lze zakoupit za cenu okolo 120$ (cca 3000 Kč), u nás pak lze Asus Zenfone Go nalézt v rámci předprodeje v nabídce některých eshopů za cenu okolo 4000 Kč.

Co na Asus Zenfone Go říkáte?

 

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)