Asus ZenFone 6: takový výřez jsme ještě neviděli

Asus ZenFone 6 prototyp - výřez netradičně vpravo

Na veřejnost unikly fotografie údajných prototypů Asus ZenFone 6. Jeden z prototypů na obrázku nese výřez na netradičním místě – vpravo nahoře, uprostřed stavové lišty.

Tři různé prototypy jednoho telefonu, nebo tři různé modely?

Letošní Asus ZenFone 5 (nejen) nás příjemně překvapil a zaslouženě si vysloužil pozitivní hodnocení. Je logické, že Asus chystá jeho nástupce. Nyní se na serveru Slashleaks.com objevily fotografie údajného nástupce – Asus ZenFone 6. Nebudeme chodit kolem horké kaše, protože telefon jistě vidíte na přiložených obrázcích – prototyp Asus ZenFone 6 s výřezem u pravé strany vypadá zvláštně a neprakticky. Výřez uprostřed stavové lišty zní jako opravdu špatný nápad.

Na fotografiích můžeme vidět celkem tři odlišná umístění výřezu. Krom výřezu uprostřed stavové lišty, máme verzi s typicky vycentrovaným výřezem uprostřed. Třetí varianta ukazuje výřez v levém horním rohu, jenž je obtékán displejem ze všech stran. Zadní stranu vidíme též ve třech různých provedeních. Jedna nabídne vzadu tři fotoaparáty, další dvě mají jen duální fotoaparát lišící se umístěním čoček. Možná tak vidíme tři různé modely. Uvidíme s čím přijde Asus oficiálně.

Z obrázků dále můžeme ještě vykoukat, že čtečku otisků prstů najdeme na zadní straně a na některých fotografiích můžeme vidět na spodní straně USB-C konektor a 3,5mm slot na sluchátka. Předešlý model Asus představil na MWC 2018 v Barceloně. Je tak možné, že Asus ZenFone 6 bude představen na stejné akci v únoru 2019.

Která varianta výřezu se vám líbí nejvíce? V levém rohu, uprostřed nebo napůl cesty mezi středem a pravou stranou?

Zdroj: Slashleaks (via)

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

asus zenfone 9

4 důvody, proč si koupit ASUS Zenfone 9

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
2 min. uložit na později

Komentáře (5)