ASUS začal nabízet speciální edici Zenfone 6. Co nabídne?

asus zenfone 6 edition 30

Asus představil svojí speciální edici vlajkové lodi Zenfone 6. Jeho celé označení zní Zenfone 6 Edition 30, jelikož firma slaví 30. výročí vzniku. Nová, luxusnější verze nabízí 512 GB interního úložiště a vysokých 12 GB RAM. Samozřejmostí je pak nejvýkonnější čip Snapdragon 855 v kombinaci s kvalitním fotoaparátem či velkou výdrží baterie.

Edition 30 bude snadno rozeznatelná, jelikož se na zadní straně telefonu nachází jeho logo. Této edice se má vyrobit pouze 3 000 kusů, přičemž její majitelé dostanou několik výhod, včetně 30 měsíční záruky. Edition 30 je již dostupná v e-shopu společnosti za cenu 20 990 korun. Vzhledem k tomu, že základní variantu Zenfonu 6 lze zakoupit za 12 990 korun si za tuto variantu připlatíme 8 tisíc korun. Za tento příplatek získáme o 6 GB RAM více, exklusivní vzhled a vyšší paměť.

Otočný fotoaparát se pyšní snímačem Sony IMX586, který disponuje rozlišením 48 megapixelů a světelností f/1,79. Sekundární čočka slouží pro širokoúhlé záběry a disponuje 13 megapixelovým rozlišením. Zbytek výbavy zůstává totožný, jako v případě klasického Zenfonu 6.

Co říkáte na Zenfone 6 Edition 30?

Zdroj: eshop.asus.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)