TOPlist

Asus ZenFone 3 Zoom oficiálně: Optický zoom a obrovská baterie

Asus ZenFone 3 Zoom

Na veletrhu CES 2017 odhalil Asus několik svých výrobků. Co se týče chytrých telefonů, byl poprvé ukázán nástupce ZenFone Zoom. Ten dostal označení Asus ZenFone 3 Zoom a oproti jiným telefonům je zvláštní tím, že má optický zoom, jak jde poznat z názvu.

Asus ZenFone 3 Zoom má duální fotoaparát s optickým zoomem

Předchozí model Zoomu měl díky svému systému čoček mnohem větší tloušťku. U ZenFone 3 Zoom se Asus rozhodl použít dva objektivy, kdy má každý jiné ohnisko. Za cenu menšího optického zoomu, které nabízí zvětšení 2,3x, má telefon tloušťku 7,99 mm. Což je velký rozdíl v tloušťce oproti předchozímu modelu.

12x Zoom Dual Lens Camera – ZenFone 3 Zoom | ASUS

12x Zoom Dual Lens Camera - ZenFone 3 Zoom | ASUS

Senzor je od Sony, přesněji IMX362, který nabízí rozlišení 12 MPx a světelnost f/1,7. Selfie kamera má pak 13 MPx a světelnost f/2.0. Alespoň takhle na papíru to vypadá, že telefon má velmi slušné parametry, aby se mohl zapojit do souboje o jeden z nejlepších fotomobilů na trhu.

[aps_product_sz id=“423810″]

Co se týče zbytku specifikací, zde už se jedná o střední třídu. Displej bude mít 5,5” a FullHD rozlišení. O výkon se stará Snapdragon 625, RAM a vnitřní paměť se bude lišit podle trhu, a to od 2 do 4 GB RAM a 16 GB do 128 GB vnitřní paměti. Velkým plusem je pak velká baterie, která má kapacitu 5 000 mAh. Cena telefonu zatím nebyla oznámena, nicméně ve světe by se měl telefon prodávat již příští měsíc. Dostupnost v Česku zatím není známá.

Co říkáte na Asus Zenfone 3 Zoom? Koupili byste si telefon kvůli tomu, že má optický zoom?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)