Telefon Asus Zenfone 2 Deluxe: bestie s 256GB úložištěm a agresivním vzhledem

asus zenfone 2 Deluxe Special

Společnost Asus slaví se svou povedenou, nicméně ne zcela přehlednou, aktuální řadou telefonů Zenfone 2 vcelku slušné úspěchy nejen v recenzích. Nově pak přichází s dalším členem této rodiny, kterého si s žádným z jeho příbuzných jen tak nespletete. Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition představuje vylepšenou verzi současného TOP modelu značky, který nabídne nejen zajímavý, ale až agresivní design a také vylepšený hardware.

  asus3

Změny hardwaru oproti modelu Asus Zenfone 2 ZE551ML zahrnují především interní úložiště, které poporostlo na úctyhodnou kapacitu 256 GB. To navíc můžete stále rozšířit prostřednictvím microSD karty o velikosti až 128 GB. Vedle zvětšeného úložiště se pod kapotou však udála ještě jedna změna, a to v oblasti chipsetu. V Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition tak nalezneme Intel Atom Z3590, který představuje přetaktovanou a mírně výkonnější variantu původního chipsetu. Zbytek parametrů je shodný s původním modelem a naleznete je v našem katalogu Android zařízení.

Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition se bude prodávat s vyměnitelným zadním krytem, na němž naleznete imitací karbonu, nebo povrch složený ze stříbrných polygonů.

Využili byste 256GB úložiště v telefonu?

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)