Asus ROG Phone III dostane 6 000 mAh baterii. Co dalšího víme?

asus rog phone 3

Asus ROG Phone III se blíží a již nyní víme, že dostane velkou 6 000 mAh baterii. Oficiálního představení se dočkáme již 22. července v Číně a Indii, přičemž telefon nyní prošel certifikací NCC, takže známe jeho podrobnější specifikace. Na co se tedy můžeme těšit?

ROG Phone III dostane 6 000 mAh baterii

Telefon se v NCC označuje jako ASUS_I003D a kromě toho, že v něm tiká Snapdragon 865 Plus, kterému sekunduje 12 GB RAM známe i další informace. Například kapacitu úložiště, která má být 512 GB nebo přítomnost obřího 6 000 mAh akumulátoru.

Přední stranu pokryje 6,59″ AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a čtečkou otisků prstů. Na zadní straně se můžeme těšit na tři fotoaparáty, přičemž ten hlavní bude disponovat rozlišením 64 megapixelů. Ve stejný den se kromě ROG Phone 3 dočkáme také představení přímého konkurenta – Lenova Legion. Ten má nabídnout zajímavý poměr mezi cenou a výkonem. Značka ROG a Legion spolu bojují již několik let na poli herních notebooků a nyní se dočkáme konečně přímého srovnání v telefonech.

Koupili byste si herní telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)