Telefon ASUS Pegasus 2 Plus představen, nabídne velký displej a 3 GB RAM

Asus-Pegasus-2-Plus-3

Při příležitosti veletrhu, který se konal v čínském Nanjingu, došlo na představení zajímavě vypadajícího telefonu z dílen společnosti ASUS. Novinka spadá to nepříliš známé modelové řady Pegasus, ve které můžeme najít například chytrý telefon Pegasus X002, a ponese označení Pegasus 2 Plus, za což si ASUS zaslouží pochvalu, neboť nepůsobí tolik zmatečně jako v jiných případech.

ASUS Pegasus 2 Plus

Asus Pegasus 2 Plus

Na první pohled si můžeme všimnout velkého 5,5“ displeje zvládajícího Full HD rozlišení, který je po svém obvodu obehnán kovovým rámečkem. Srdcem celého telefonu je osmijádrový, 64bitový procesor Qualcomm Snapdragon 615. Konkurenceschopnost zařízením značek Oppo nebo Vivo má zajistit také 3GB paměť RAM.

Asus Pegasus 2 Plus

Jako další jsou známy informace o použití 13Mpx zadního fotoaparátu, kterému sekunduje snímač na straně přední. Ten zvládne fotit při maximálním rozlišení 8 Mpx. Energii dodává baterie s kapacitou 3030 mAh, která má zajistit dostatečně dlouhou výdrž. Novinka využívá operační systém Android 5.1.1 s nadstavbou ZenUI, která přichází s mnoha softwarovými vylepšeními na palubě. Na pultech obchodů poté najdeme dvě barevné varianty – růžovo zlatou a bílou. Cena prozatím nebyla oznámena.

Zdroj: gizchina.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)