TOPlist

Úžasný fotografický Astro mód přichází pro řadu Pixel 3

Astro mód pro Pixel 3

Velmi zajímavý Astrophotography mód, který do své základní fotografické výbavy dostaly telefony Google Pixel 4, putuje do dalších zařízení této značky. Funkci pro efektní snímání noční oblohy je nyní možné používat i na telefonech Pixel 3, Pixel 3 XL, and Pixel 3a. Majitelé těchto smartphonů vychytávku najdou v aplikaci Google Camera verze 7.2. Astro mód pro Pixel 3 je dostupný několik hodin, jak prozrazuje jeden z uživatelů na Redditu.

Postupem času by se měly zmíněného módu podle Google dočkat i starší Pixely. U nich bude součástí starší aplikace Night Sight, kterou firma za účelem lepšího focení v temném prostředí vydala vloni právě společně s třetí řadou. Aplikace je nyní dostupná ve všech telefonech Pixel. Google překonává u fotografické výbavy telefonů Pixel sám sebe. Na svém kontě má například HDR+ a následně zmíněné Night Sight a aktuální Astro mód. Ten podle vyjádření firmy představuje „HDR+ na steroidech“.

focení noční oblohy pixel 3 3a

Aplikace v něm pořídí 15 šestnáctisekundových sekvencí, ze kterých poté softwarově poskládá výsledek. Pro pořízení jednoho snímku tedy počítejte minimálně se čtyřmi minutami focení a dalším softwarovým procesem. Focení to není úplně rychlé, ale výsledky rozhodně stojí za to. Nyní můžeme vyzkoušet Astro mód i pro Pixel 3. Přesnému popisu funkcí Astro módu v telefonech Pixel se budeme brzy věnovat.

Jak fotíte telefonem v noci? Používáte nějaký mód?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)