TOPlist

Už víme, kdy se otevře beta pro Assassin’s Creed Codename Jade

Assassin's Creed Codename Jade Android beta datum

Na začátku tohoto roku se objevila zpráva, že Ubisoft údajně pracuje na několika různých hrách ze série Assassin’s Creed. Jednou z nich byl titul Codename Jade, který byl později skutečně potvrzen jako nová hra pro Android a iOS. Příběh hry se bude odehrávat ve starověké Číně a časově bude zasazený do třetího století před naším letopočtem. Když je řeč o čase, tak už se nově ví i datum, kdy tato mobilní hra otevře brány veřejného beta testování.

Vývojáři z Ubisoftu a Level Infinite oznámili, že vybraní zájemci o předběžné testování hry budou moci do nově vytvořeného světa zabijáků vstoupit od 3. srpna. Autoři se přitom budou při zpřístupňování ohlížet na oficiální seznam, na který se můžete také zapsat. Registrace ovšem automatické vpuštění do beta programu nezaručuje.

Assassin’s Creed Codename Jade – Teaser Trailer | Ubisoft Forward 2023

Assassin's Creed Codename Jade - Teaser Trailer | Ubisoft Forward 2023

Hlavní postavou Assassin’s Creed Codename Jade by měla být Sia. A to v době době, kdy Čína zažívá jednu ze svých prvních sjednocených dynastií. O příběhu hry toho ale jinak zatím není příliš známo. Například není potvrzeno, jak velkou roli bude hrát společnost Abstergo Industries, pokud vůbec nějakou. Zdá se však nepravděpodobné, že by Ubisoft vydal hru Assassin’s Creed, která by nezahrnovala hlavní antagonistickou organizaci série. Není také jasné, zda bude tato hra kanonická.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak moc se těšíte na tento mobilní Assassin’s Creed?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)