TOPlist

Skvělý videozvonek Aqara Doorbell G4 zlevnil v Česku na minimum! Jde o super pomocníka

aqara doorbell g4
  • Aqara minulý rok představila na evropském trhu chytrý videozvonek G4
  • V redakci ho testujeme už přes rok a máme s ním vynikající zkušenosti
  • Nyní jeho cena klesla na minimum, stojí jen lehce přes 2 tisíce

Pokud jste zvažovali pořízení chytrého zvonku pro vaši domácnost (nedávno u nás vyšel článek, proč nad takovým produktem vůbec přemýšlet), nyní máte ideální příležitost. Aqara Smart Doorbell G4, který jsme pro vás minulý rok recenzovali, je totiž ve slevě. Oproti původní ceně můžete ušetřit takřka 800 korun. Na e-shopu patro.cz je k dostání za cenu 2 080 Kč, původní cena tohoto zařízení na českém trhu byla přitom okolo 2 800 Kč.

Zvonek Aqara Smart Doorbell G4 se může pochlubit Full HD kamerou s úhlem záběru 162 stupňů, obrazová kvalita je více než dostatečná nejen pro rozpoznání osob (což mimochodem zvonek umí automaticky), ale také pro kontrolu vašeho pozemku. Pokud mi někdo odře auto, perfektně celou situaci uvidím a to i včetně SPZ dotyčného. Zvonek lze napájet jak pomocí kabelu, tak šesti AA bateriemi, jež vydrží až čtyři měsíce na jedno nabití. Já baterie měním jednou za 2-3 měsíce, ale využívám veškeré jeho funkce.

Zvonek také samozřejmě podporuje obousměrnou komunikaci, což znamená, že můžete mluvit s návštěvníky i kurýrem, kterému můžete skrz telefon říct, ať vám nechá balík před dveřmi. Navíc má certifikaci IPX3, která zajišťuje ochranu proti stříkající vodě, i když by vyšší úroveň certifikace byla žádoucí pro zajištění lepší ochrany v nepříznivém počasí. Zvonek mám ale (téměř) nekrytý venku před domem a už přes rok drží. A to už si nějakou vichřicí prošel.

Aqara Smart Doorbell G4 chytrý zvonek

Aqara Smart Doorbell G4 je kompatibilní s Apple HomeKit, Amazon Alexa i Google Asistentem. Za zmínku stojí také fakt, že k jeho funkčnosti nepotřebujete žádný hub, funguje totiž skrz Wi-Fi. Takže stačí širší bezdrátové pokrytí.

Pokud se chcete dozvědět více informací, mrkněte na plnohodnotnou recenzi, vypisování všech výhod a nevýhod by bylo nošením dříví do lesa. Každopádně za 2 tisíce korun jde o vynikající koupi.

Máte zkušenost s chytrými zvonky?

Cena: 2 080 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)