České AQ uvedlo reproduktory M26. Spojíte je téměř s čímkoli

AQ M26 reproduktory

Společnost AQ, která své produkty vyrábí v moravské Července, uvedla na trh nové multimediální reprosoustavy AQ M26 pro menší poslechové prostory, pracovny a začínající fanoušky věrného poslechu. Své označení zdědily po limitované edici AQ M26 BT, která se krátce prodávala závěrem roku 2020. Novinka se od předchůdce odlišuje čelem z matně lakované MDF, které není narušeno panelem kryjícím elektroniku, inovovaným digitálním zesilovačem, novou výškovou sekcí a rozšířenou konektivitou.

Majitele mobilních telefonů, tabletů a jiné elektroniky s Bluetooth jistě potěší přítomnost kodeku aptX Low Latency, který zajistí kvalitní zvuk například i při hraní her. Dále je k dispozici USB vstup, optický SPDIF port a analogové konektory RCA. V balení nechybí ani dálkové ovládání.

Po zvukové stránce patří mezi parametry této 2.0 sestavy frekvenční rozsah 53 Hz až 40 kHz, ozvučnice s basreflexem a RMS výkon 2x 30 wattů. Rozměry jednoho reproduktoru jsou 160 x 296 x 215 milimetrů a hmotnost cca 3,5 kilogramu. Reprosoustavy AQ M26 jsou v prodeji mimo jiné na stránkách výrobce za cenu 9 999 Kč.

Jaké reproduktory máte doma či v práci u PC?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)