Apple chtěl umlčet zákazníka, kterému vzplanuly hodinky. Nepovedlo se

chytré hodinky apple watch vzplanutí

Každý rok společnost Apple při příležitosti představení nových Apple Watch sdílí příběhy lidí, kterým hodinky zachránily život. To je jistě pravda, v minulosti jsme vás o podobných příbězích sami informovali. Jenže nyní naopak poslaly jednoho z uživatelů do nemocnice.

Web 9to5mac přišel s příběhem uživatele, kterému jednoho dne Apple Watch vzplanuly. Pokud byste si mysleli, že k incidentu došlo někde v horku nebo poté, co byly dlouhou dobu na přímém slunci, byli byste na omylu. Pan Miller seděl doma a všiml si, že se mu hodinky zahřívají více, než by bylo obvyklé. Zadní strana hodinek praskla a tak je sundal. Osudným se mu ale stal moment, kdy je vzal do ruky, aby je vyfotil. V ten moment měly totiž explodovat a tak musel spěchat na pohotovost s menšími popáleninami.

Apple Watch Series 7 blows up

Apple Watch Series 7 blows up

Apple se situací začal okamžitě zabývat a Millerovi byl nápomocen. Firma mu poděkovala za jeho zkušenosti a zároveň poslala dokument, který měl podepsat. Stálo v něm, že prohlašuje, že tento příběh nebude nikde sdílet. To se ale očividně nestalo.

Vzplanula vám někdy nějaká elektronika?

Zdroj: 9to5mac

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)