TOPlist

Apple přináší aplikaci, kterou ocení všichni sportovní nadšenci!

Apple_Sports_nahled
  • Apple Sports je nová aplikace, která zaujme každého fanouška vrcholového sportu
  • Najdete v ní spoustu informací 
  • Aktualizuje skóre a další data i v průběhu zápasu  

Do App Store přichází aplikace, která musí zrychlit tep každému divákovi, který vášnivě sleduje nejvyšší ligy ve fotbalu, hokeji či basketbalu. Zvláště fotbaloví nadšenci si přijdou opravdu na své. Českou Fortuna ligu zde sice nenajdete, ale za to je tu Premier League, Bundesliga, Serie A, a ještě pár dalších. Úplný seznam všech podporovaných sportovních lig uvádí Apple na svém webu.

V aplikaci najdete statistiky týmů, kdy se hraje další zápas, nebo také jaké je skóre probíhajícího utkání. Nechybí ani informace o soupiskách či některé sázkové kurzy. Design Apple Sports se povedl a aplikace vypadá uživatelský velmi přívětivě. Jestli si platíte Apple TV, můžete také plynule přejít do vysílání zápasů, a máte tak naprostou jistotu, že vám nic neunikne.

Apple SportsSnímek z Apple Sports Source: Apple

Apple Sports vás nebude zahlcovat informacemi, které vás nezajímají. Jednoduše dáte svým oblíbeným ligám follow a pro přepínaní mezi nimi vám postačí pouhý swipe. Aplikace je bohužel zatím k dispozici pouze pro USA, Velkou Británii a Kanadu. Nevidím však důvod, proč by se již brzy nemohla dostat i k nám.

Jaké ligy budete na Apple Sports sledovat?

Zdroj: Apple

Tomáš Křišťál
O Autorovi - Tomáš Křišťál

Tomáš je už od dětství fanouškem IT, především v oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jeho první smartphone byl Samsung Galaxy Mini S5570i, postupem času však… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)