Apple brzy představí AirPods Studio. Ty dražší mohou stát v Čechách přes 16 tisíc

airpods studio

Není žádným tajemstvím, že vedle iPhonů 12 Apple představí také sluchátka AirPods Studio. Před nějakou chvílí jablečná firma odstranila ze svého online obchodu produkty Bose, Logitech a Sonos a to právě proto, aby vytvořila prostor pro nové produkty Apple a Beats.

Apple brzy představí AirPods Studio

Apple chystá dvě verze sluchátek AirPods Studio. Prémiový model by měl být vyráběn z kůže a kovu, který vyjde na 600 dolarů, což je asi 13 700 korun bez daně. U nás by tedy mohla vyjít tato varianta v přepočtu na 16 500 korun. K dispozici však bude dle všeho i dostupnější model za 350 dolarů, který u nás bude stát přibližně 10 000 korun. Lišit se mají pouze v použitých materiálech.

apple brzy představí airpods studio

Nabíjet je budeme skrz USB-C port, který by měl navíc umožňovat kabelový přenos. Nebude samozřejmě chybět ani ANC a sami poznají, kde je levé a kde pravé ucho. Lze je tak pouze nasadit a neřešit, který směr je ten správný.

Jak se vám líbí AirPods Studio?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)