TOPlist

Apple Music pro Android se blíží. Přesedláte? (ukázka aplikace)

apple music beta android

O fušování Applu do systému Android jsme vás informovali v poslední době hned několikrát. V prvním případě se jednalo o provokativní aplikaci, která měla lidem ulehčit přechod z Android telefonu na iOS zařízení. V druhém případě se jednalo o připravovanou konkurenci Hudbě Play, Apple Music. Jak bude aplikace nakonec vypadat?

Vzhled Apple Music společnost přizpůsobila Androidu

Při pohledu na německou verzi aplikace není žádným překvapením, že vypadá téměř totožně jako kolega z iOS. Největším rozdílem je Androidu vlastní boční vysouvací lišta, která obsahuje menu a v iOS verzi chybí. Funkce zatím nijak nevybočují ze standardu, nalezneme zde funkci playlistů, rádia nebo sdílení na sociální sítě.

apple music pro android

Aplikace je stále v beta verzi a nedostupná běžným uživatelům, proto je možné, že pravděpodobné minoritní úpravy uživatelského rozhraní vzhled Apple Music ještě pozmění. Aplikace se jistě na Android platformě nedočká tak masivního úspěchu jako na svém hřišti. Zatím ani není jasné, zda bude nové uživatele v záplavě hudebních aplikací také lákat prostřednictvím 3 měsíce dlouhého trialu, který pro Apple zafungoval skvěle.

Vyzkoušíte v budoucnu Apple Music?

Zdroj: Phandroid

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)