Apple představil AirPods Pro. Jejich cena je vyšší, než jsme doufali

apple airpods pro představení

Apple včera v tichosti představil nová bezdrátová sluchátka AirPods Pro. Jak název napovídá, nejedná se o tradiční třetí generaci ale Pro variantu, která by měla vyhovět i těm nejnáročnějším uživatelům. Nová sluchátka nabídnou aktivní potlačení hluku, kvalitnější zvukový výstup ale také mnohem vyšší cenovku.

Apple se rozhodl u Pro varianty změnit design. Aby fungovalo potlačení zvuku, byl jablečný gigant donucen použít silikonové koncovky, které se zasunou hlouběji do uší. Ty si můžete vybrat hned ze tří velikosti a samozřejmě je měnit. Apple se dále chlubí tím, že sluchátka odolají potu i vodě. Jedná se o odolnost IPX4, která je pouze proti stříkající vodě. Pod vodou tak nejspíše AirPods Pro dlouho nevydrží.

Pokud byste potřebovali slyšet okolní hluk, lze aktivovat režim propustnosti. V tu chvíli uslyšíte to, co budete chtít. Bude na výběr, zda chcete slyšet pouze lidský hlas nebo celé okolí. Sluchátka vypadají opravdu dobře a kromě podpory iOS je bude možné tradičně využívat také na Androidu, macOS a Windows. Akorát ta cena. Oproti klasickým AirPods si nechá Apple za Pro verzi pořádně připlatit. Sluchátka vyjdou na celkem vysokých 7 290 Kč, což je za bezdrátová sluchátka prostě hodně. Počkejme si však na testy, třeba nás nad míru překvapí.

Co říkáte na AirPods Pro?

Zdroj: apple.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)