Menu

Tyto placené hry a aplikace se dají po krátkou dobu stahovat zdarma

Tyto hry a aplikace z Google Play byste rozhodně neměli minout. A to i třeba kvůli tomu, že jsou momentálně zadarmo a nemusí se za ně platit. Pojďme si je blíže představit.

Tyto hry a aplikace z Google Play můžete stahovat zdarma

Na akce pro hry a aplikace na Google Play máme speciální stránku “Slevy na Aplikace“. V ní najdete všechny hry a aplikace, které jsou v našem regionu ve slevě.  Níže najdete výběr těch nejzajímavějších, a to i s krátkým popiskem.

slevy Google Play

Zajímavé hry zdarma

Jako první zde máme hru Dragon Slayer, která nabízí zajímavou kreslenou grafiku. V ní si tvoříte tým bojovníků, se kterým se následně vydáváte na boj s různými nepřáteli. Hra obsahuje také poměrně bohaté RPG prvky. Asterminer je pro změnu spíše oddechová hra, ve které je úkolem těžit krystaly. Momentálně je k dispozici pouhých 20 úrovní, ale vývojáři slibují, že budou přidávat nové. Nejedná se o žádnou hru, kterou budete hrát dlouho, ale na zabavení se například v metru, se může jednat o zajímavou oddechovku.

AsterMiner
AsterMiner
Developer: Benerot
Price: CZK 79.99

Aplikace zdarma

Jako první zde máme aplikaci Cambi Photo Camera. Už podle názvu jde poznat, že se jedná o aplikaci pro fotografování. Nabízí velkou řadu filtrů a efektů. Celkově jich je více než 130. Dále zde máme aplikaci Lensinator, která v základu umí rozeznat čárové a QR kódy. Zajímavé je ale to, že dokáže rozpoznávat i objekty a třeba následně si nechat z internetu načíst popis objektu, na který míříte.

Cambi Photo Camera
Cambi Photo Camera
Developer: Crocus apps
Price: CZK 27.99

Předposlední aplikace se nazývá Newtification News, což je v podstatě RSS čtečka pro více než 40 tisíc online zpravodajských serverů. Mezi nimi nechybí ani ty z České republiky. A jako poslední aplikaci zde máme Scary Hallowen, což je živá tapeta pro tablety i telefony. Díky tomu, že se blíží Halloween, můžete si změnit domovskou obrazovku do více tematického kabátu.

Newtification News
Newtification News
Developer: TIware Mobile
Price: CZK 159.99
Scary Halloween Live Wallpaper
Scary Halloween Live Wallpaper

Nainstalovali jste si nějakou aplikaci nebo hru z tohoto seznamu?

Zdroj: play.google.com

 

Komentáře

Stock

stock 0

23.10.2017 16:51

Co že se to blíží? Halloween? Odkud píšete, z USA? Já myslel, že je to česká redakce.

Viktor_pika

Viktor Špička 1

23.10.2017 17:15

Neinstaloval jsem nic z uvedených…možná zkusím fotoaplikaci a uvidíme jestli je k něčemu dlouhodobě …

Katie Kopcová

24.10.2017 15:46

To stock: to že jste v České republice, anebo že ty svátky neslavíte, ještě neznamená, že neexistují, a že se neblíží

Maceta12

24.10.2017 16:56

To stock: Myslím že je patrné na každém rohu, že Halloween se začíná slavit i u nás. Asi jste prostě jen zavedněný ignorant, který si toho doposud nevšiml, nebo si toho všimnout nechce.

DogVader

24.10.2017 23:39

No nevim, kdo je ignorant panove. Ale v u nas mame take svatek mrtvych a jmenuje se dusicky a je i ve stejnem obdobi. Akorat to neni americky, ale cesky svatek. Takze ho asi neznate.

RSS (komentáře k článku)