Menu

Aplikace WhatsApp nyní umožňuje posílání libovolných souborů

Aplikace WhatsApp obdržela novou aktualizaci, která se zaměřuje na posílání souborů. Uživatelé si můžou mezi sebou posílat téměř libovolný soubor, ať už je to třeba PDF, ZIP, XLS nebo třeba APK. A to až do velikosti 100 MB. Mění se také posílání obrázků.

Aplikace WhatsApp bude také posílat fotky v původní kvalitě

Změna obrázků se týká toho, že do aktualizace WhatsApp poměrně dost komprimoval velikost posílaných obrázků, čímž se značně snížila jejich kvalita. To už ale neplatí, obrázky v JPG se posílají v původní a neupravené verzi. Navíc se budou obrázky sdružovat dohromady, aby tak nedošlo k zaspamování chatu, když se bude posílat větší počet fotek.

whatsapp soubory

Dále se mírně upravuje uživatelské rozhraní, a to hlavně u hovorů. Například přijímaní hovoru se nyní provádí potáhnutím prstu nahoru, a ne do strany. Aktualizace se pomalu dostává do telefonů. Pokud ale nechcete čekat, můžete si tradičně pomoct přes APKMirror. Verze, ve které jsou tyto novinky přidány, je označena jako 2.17.254. Pokud chcete WhatsApp ovládat lépe, určitě byste se měli podívat na WhatsApp tipy a triky.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Posíláte často soubory přes chatovací aplikace?

Zdroj: androidpolice.com.

 

Komentáře

Arian Hoxha

14.7.2017 9:25

Právě jsem kamarádovi zkusil poslat 6 fotek, a stále to vypadá stejně. Musí jich snad být víc, nebo to může být tím, že má iPhone a nemusí mít taky nutně tuto poslední verzi?

Zbynek_trnka

Wulfher 6

17.7.2017 17:28

No konečně akorát, že jsem to potřeboval už cca před měsícem. Nakonec jsem to vyřešil přes leteckou poštu na WhatsAppem poslal jen link na soubor.

avod

22.7.2017 13:06

Já jsem byl naopak rád, že ty fotky komprimoval, protože když jsem nutně potřeboval odeslat fotku z dovolené přes data a ten druhý má pouze chytrý telefon a ne NB, tak to bohatě stačilo. Když chci poslat originální foto, tak mám přece email nebo Skype.

RSS (komentáře k článku)