Populární fitness aplikace Strava dostává nový design. Co na něj říkáte?

aplikace Strava nový vzhled

Jeden z nejoblíbenějších mobilních nástrojů pro zaznamenávání a analyzování sportovních výkonů, aplikace Strava, získává v těchto dnech novou podobu. Po letech, kdy se vývojáři zaměřovali hlavně na přidávání nových funkcí, přichází na řadu redesign. Ten má za cíl poměrně velké množství položek lépe rozprostřít na správná místa. Nový vzhled aplikace Strava klade například větší důraz na sociální stránku sportování a porovnávání výsledků s ostatními uživateli.

Strava: Run, Bike, Hike
Strava: Run, Bike, Hike

Pro lepší orientaci v položkách, které se týkají konkrétních lokalit (Routes a Segments), vznikla přepracovaná karta Maps. Nová karta Groups se zase snaží propojovat uživatele se stávajícími přáteli i novými lidmi. Na kartě You jsou pak shromážděny veškeré údaje spojené s uživatelem.

V příspěvku, kterým vývojáři aplikace Strava nový vzhled oznámili, jsou také zmínky o nových chystaných funkcích. Ty jsou v tuto chvíli trochu tajemné, tak si musíme počkat. V novém prostředí pro ně ale bude jistě snazší najít místo. Uvedené novinky byste měli v aplikaci najít během pár dní.

Které fitness aplikace jste už vyzkoušeli?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)