Praktická česká aplikace Sleep as Android je za polovic

aplikace Sleep as Android sleva Google Play

Nedlouho poté, co jsme vám doporučovali k zakoupení zlevněné Android hry, mezi kterými byly i oceňované české hity jako Chuchel či Samorost, se na Google Play objevila sleva na další zajímavou aplikaci z našich končin. Zhruba po měsíci je opět pár dní možné využít akce a levněji pořídit plnou verzi českého nástroje Sleep as Android. Cena této velmi praktické aplikace spadla na 150 Kč.

Sleep as Android Unlock
Sleep as Android Unlock

Sleep as Android je chytrý budík se sledováním spánkových cyklů. Uživatele umí jemně probudit v lehkém spánku, kdy je to nejpříjemnější. Umí také historii spánkových grafů, počítat spánkový dluh, sdílení záznamů, budit pomocí zvuků přírody, pomalu zvyšovat hlasitost alarmů a nebo naopak postupně utišit hudbu při usínání či nahrát uživatele, pokud chrápe nebo mluví ze spaní.

Velkou devizou aplikace je rovněž dostupnost v řadě modelů chytrých hodinek. Téměř deset let vyvíjený nástroj Sleep as Android má v neplacené verzi přes 10 milionů instalací a hodnocení 4,6 hvězdičky. Plnou verzi si pořídilo přes milion lidí a hodnocení je 4,9 hvězdičky.

Jaké další nástroje pro lepší spánek používáte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)