Aplikace Samsung SmartThings dorazila na Windows 10. Co umí?

samsung smartthings windows 10

Oblíbená aplikace Samsung SmartThings, kterou můžeme znát z Android telefonů dorazila na Windows 10. V rámci nedávno uzavřeného partnerství Microsoftu a Samsungu se objevila na Microsoft Storu.

Samsung SmartThings je nyní na Windows 10

Aplikace SmartThings od Samsungu, která je nyní k dispozici na Microsoft Store vám umožňuje ovládat vaše připojená zařízení v rámci chytré domácnosti. Funguje nativně s podporovanými zařízeními jako různé senzory od Samsungu, ale i třeba žárovkami Philips Hue. Horší zprávou je, že aplikace zatím nepodporuje Google Nest, jak zjistili redaktoři z 9to5google.

samsung smartthings windows 10

Bohužel zatím nelze ani přidávat zařízení, budete tak muset učinit přes váš Android telefon. Poté se vám automaticky zobrazí ve Windows aplikaci. Naopak potěší podpora různých scén, zobrazování místností nebo sekce oblíbené položky. Nyní tak můžete ovládat vaši chytrou domácnost i přes počítač, což je rozhodně dobrá zpráva.

Jak ovládáte chytrou domácnost vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)