TOPlist

Nabíjíte svůj elektromobil v síti PRE? Její mobilní aplikace vítá skvělé novinky!

PRE dobíjení
  • Pražská energetika provozuje veřejná dobíjecí místa pro elektromobily
  • Mobilní aplikace PRE Charge se dočkala dvou užitečných novinek
  • Poradíme vám, jak k nim získat přístup. Není to těžké

Elektromobilita se jeví jako budoucnost automobilového průmyslu. Největší skepsi však toto téma vzbuzuje v souvislosti s neustálým nedostatkem dobíjecích míst, kde byste svému elektrickému vozu mohli dodat šťávu. Jelikož pro každého nemusí být možné zřídit si doma vlastní stanici, existují i veřejné dobíječky, jako jsou například ty od Pražské energetiky (PRE).

Skupina PRE je největším provozovatelem veřejných dobíjecích stanic na území hlavního města Prahy a druhým největším v celé České republice. Na celém území ČR najdeme konkrétně 445 míst pod křídly PRE a jeho partnerů, kde se dá nabít elektromobil pomocí čipu nebo mobilní aplikace. Právě ta se nyní dočkala dvou užitečných vylepšení.

PRE své zákazníky o dvou nových funkcích informovalo prostřednictvím e-mailu. V appce pro Android a iOS zůstala oblíbená mapa, která umožňuje vyhledat si nejbližší dobíjecí místo a prohlédnout si rozmístění stanic v rámci Evropy. Nově je k dispozici vychytávka pro spuštění dobíjecího procesu přímo z aplikace, abyste mohli vozidlo nabíjet i bez čipu, a také speciální přehled s informacemi o tom, kdy a kde jste dobíjeli na stanicích PRE Point a jakou na nich máte spotřebu.

pre dobijeni (1)

Jak se k novým funkcím dostat?

V prvé řadě je pochopitelně nutností mít nainstalovanou mobilní aplikaci, kterou lze získat v obchodech Google Play a App Store. Pokud ji ještě nemáte, stáhněte si ji, a jakmile tak učiníte, vyplňte registrační formulář na webu PRE. Pak už jenom stačí počkat na potvrzovací e-mail, skrz nějž si aktivujete účet a získáte přístup ke zmíněným vychytávkám.

Jakým způsobem dobíjíte svůj elektromobil vy?

Zdroj: e-mailové oznámení PRE

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)