Už vás nebaví sedět doma? Česká aplikace Placehunter nabízí ověřené tipy na výlety

Placehunter tipy na výlety

Nová česká aplikace Placehunter nabízí ověřené tipy na výlety na zajímavá místa. Hlavní výhodou této aplikace má být pečlivý výběr nejzajímavějších míst a výletů. Autorka také slibuje mnoho detailních informací, které vám ušetří čas při plánování výletu. Jaké výlety lze najít v nové aplikaci Placehunter?

Cestovatelských aplikací, které slibují dobré tipy na výlety je dnes už mnoho. Autorka aplikace Placehunter tvrdí, že se bude odlišovat vysokou kvalitou tipů, které v aplikaci najdete. Nemá se jednat o anonymní databázi, kde jsou tisíce až desetitisíce míst. Všechny tipy na výlety, které Placehunter nabízí jsou prý osobně ověřené a u každého výletu lze najít užitečné detaily. Aplikace nabídne i informace o užitečných drobnostech jako je možnosti a cena parkování v místě výletu.

Placehunter
Placehunter

Hlavní záměr je ušetřit uživatelům čas strávený na internetu vyhledáváním a přípravou každého výletu. U každého místa najde uživatel jeho detailní popis včetně originálně pořízených fotek, úroveň náročnosti, GPS souřadnice a další detaily. Aplikace Placehunter nabízí základní sadu tipů na výlety zdarma a odemknutí celé databáze za 79Kč měsíčně případně 649Kč ročně.

Rozhovor: Eliška Hudcová – Kam vyrazit za fotkou na výlet?

Rozhovor: Eliška Hudcová - Kam vyrazit za fotkou na výlet?

Co říkáte na tipy na výlety v aplikaci Placehunter?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)