Oblíbená aplikace Opera Max končí

aplikace opera max konci

opera si hned na začátek týdne nepřipravila moc dobré zprávy. oblíbená aplikace opera max, která sloužila k ušetření dat, se bude brzy vypínat.

aplikace opera max už není ani na google play

společnost opera to bere velmi rychle, rovnou při oznámení konce spořiče dat opera max, odstranila aplikaci i z google play. samotná aplikace ještě nějakou chvíli bude fungovat. zanedlouho ale bude uživatele opera informovat o kompletním vypnutí. přitom aplikace byla stále pravidelně aktualizována, poslední aktualizace přišla 19. července. nicméně další už nepřijde.

aplikace opera max

důvod vypnutí opera max je ten, že se aplikace odlišovala od zaměření společnosti. opera se chce zaměřit čistě na webový prohlížeč. tato aplikace byla v podstatě spořič dat, která dokázala ušetřit až 50% mobilních dat. využívají se k tomu vpn servery opery. pokud ji chcete ještě vyzkoušet, tak můžete aplikaci stáhnout přes apkmirror a bez problémů s ní fungovat, dokud se nevypne úplně.

používali jste aplikaci opera max?

zdroj: blogs.opera.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

markety

Přehled alternativních marketů

Články Ondřej Kadlec Ondřej Kadlec
4 min. uložit na později

Komentáře (1)