Menu

Aplikace MIUI Hidden Settings přináší celou řadu užitečných funkcí pro Xiaomi telefony

Xiaomi zaznamenalo v posledních letech pozoruhodný úspěch po celém světě. K dokonalosti ale mají ještě dlouhou cestu, než se může stát lídrem. Jedna z věcí, kde se dá ještě mnoho vylepšit, je nadstavba operačního systému MIUI. Jedna ze zajímavých věcí je to, že Xiaomi má ve své nadstavbě poměrně mnoho schovaných funkcí, které normálně uživatel nevidí. Nyní se ale dají aktivovat pomocí nové aplikace MIUI Hidden Settings.

Aplikace MIUI Hidden Settings odemkne nové funkce v nadstavbě od Xiaomi

Nadstavba MIUI přináší mnoho funkcí, které v klasickém Androidu nenajdeme. Některé funkce uživatelé považují za užitečné, některé už méně. Pak je tu ale ještě třetí kategorie, a to funkcí, které jsou skryté. Ty můžete s novou aplikací odkrýt.

K dispozici je zdarma z Google Play. Nefunguje na každém Xiaomi telefonu, kromě MIUI musíte mít také Android 7 Nougat nebo Android 8 Oreo. Na starších zařízeních fungovat nebude. Pro obě verze je k dispozici cca 15 nových možností. Mezi nimi najdeme například pokročilejší možnost nastavení aplikací, notifikací. Možnost zobrazit si historii notifikací. Naplánovat si automatické zapnutí/vypnutí telefonu. Informace o telefonu, hardwaru, možnosti optimalizace baterie atd. Kompletní výpis funkcí naleznete v popisku na Google Play.

MIUI Hidden Settings
MIUI Hidden Settings
Developer: Yunus Ceyhan
Price: Free

Vyzkoušíte tuto aplikaci na svém Xiaomi telefonu s MIUI?

Zdroj: xda-developers.com

 

Komentáře

Vlasta173

Vlasta173 1

21.7.2018 7:02

Autor článku zřejmě nikdy telefon od xiaomi nevlastnil, aplikace neumí více než je k dispozici v menu nastavení.

Mberber6

mberber6 0

21.7.2018 20:07

Zásadní je ROOT, pak můžete fšecko…. :)))

RSS (komentáře k článku)