Aplikace Hopper: vám ukáže nejvýhodnější ceny letenek v čase (videopohled)

ceny letenek

Společně jsme si v předešlých videopohledech ukázali aplikace na nalezení ideální destinace a věci, které si tam zabalit.Ale kdy a za jakou nejvýhodnější cenu se na místo letecky dopravit? V tom nám poslouží Hopper, který ukáže nejvýhodnější ceny letenek v konkrétních datech.

Hopper: ceny letenek – nejvýhodněji a pohromadě

Aplikace vás zaujme nejen svou praktickou funkčností při plánování vašich letů, ale taktéž svým naprosto jednoduchým materialistickým designem. Ten celou efektivní funkčnost aplikace jen krásně podtrhuje a přispívá taky i k rychlé a účinné orientaci. Ta se skládá ze čtyř základních záložek: dalekohled – tedy lety, jejichž vývoj cen sledujeme, lupu – kde si najdeme let který nás zajímá, kufr – kde si můžeme svůj let zabookovat a ikonku uživatele – kde se případně můžeme přihlásit, či nastavit měnu cen letenek.

Po vybrání letu dostaneme kalendář a barevně vyznačené dny, kdy jsou lety nejlevnější a kdy naopak nejdražší. V případě zelené barvy je cena nejlevnější a od žluté po červenou nejdražší. Aplikace tak poradí, jestli s koupí letenky počkat a v případě levného data vás i sama upozorní, že je čas bookovat právě teď, jelikož zítra už může být zase za draho. Samotný princip této krásné i praktické aplikace nastíní její videopohled.

 

Hopper: Hotels, Flights & Cars
Hopper: Hotels, Flights & Cars

Videopohled aplikace Hopper

Hopper: ceny letenek – nejvýhodněji a pohromadě

Hopper: ceny letenek - nejvýhodněji a pohromadě

Jak hledáte a nakupujete letenky vy?

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)