Aplikace pro kamery GoPro přináší novinky, stáhne video a usnadní editaci

aplikace gopro editace videa

Akční kamery se těší obrovské popularitě již několik let. Mezi jejich nejznámější výrobce pak bezpochyby patří americká společnost GoPro. Portfolio jejich výrobků patří na trhu s akčními kamerami dlouhodobě mezi absolutní špičku a stále udává nové trendy. S vývojem těchto kamer začal být kladen čím dál větší důraz na doprovodnou aplikaci pro mobilní zařízení. Právě aplikace byla dlouhodobým nedostatkem GoPro kamer, to by se však mělo nyní změnit.

GoPro Quik: Video Editor
GoPro Quik: Video Editor

Nově vydaná aktualizace aplikace GoPro přináší řadu vylepšení. Na první pohled je patrná změna vzhledu, která přináší mnohem přívětivější a přehlednější uživatelské rozhraní. Kromě designových změn jsou zde připravené také novinky pro zobrazení a editaci videí. Aplikace v sobě nyní integruje ty nejlepší nástroje editoru Quick, který pochází právě z dílen GoPro. Nástroj tak usnadní výběr i rychlou editaci pořízených videí, stejně jako umožní lépe posoudit kvalitu pořízených záběrů. Pořízená videa lze pak rovnou stáhnout do paměti zařízení a pracovat tak s nimi i v rámci dalších editorů, nebo aplikací.

aplikace gopro uložení videa

Vylepšení se dočkaly také filtry, které lze v rámci aplikace GoPro používat. V rámci klipů tak můžete použít až dvacet filtrů, které je možné dále aplikovat i na složených videích. Dostáváte tak zcela nové možnosti pro střih. Nově jsou také odstraněny limity v rámci konceptů úprav, můžete se tak k editaci kdykoliv vrátit. Jedná se o první z mnoha avizovaných aktualizací, jejichž cílem je uživatelům akční kamery GoPro vylepšit uživatelský zážitek a usnadnit následnou editaci v rámci aplikace.

Používáte při točení aplikaci GoPro?

Zdroj: GoPro blog

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)