Nejnovější aplikace z Google Play #193: vyřešte si milostný život

Nejnovější-aplikace-z-Google-Play-#193

Připravili jsme pro vás zbrusu nový hudební přehrávač a aplikaci, která vám pomůže zbavit se otravného spamu. Jako další tu máme moderní program pro evidenci a správu poznámek. Na závěr vás čeká aplikace, která prý pomůže vyřešit váš milostný život. Ano, je tu pondělí a s ním tradiční nový díl seriálu Nejnovější aplikace z Google Play.

harmony – A music player – hudební přehrávač

Dnešní přehled začneme dosud oficiálně nevydaným přehrávačem hudby, nazvaným prostě harmony. Podle jeho autorů se jedná jedinečný hudební přehrávač s podporou přehrávání zvuku a videa. Z mnoha funkcí jmenujme například podporu zobrazování textů písniček, vizualizace, ekvalizér či vylepšené podání basů.

Zásadní vlastnosti a funkce se dají shrnout do čtyř kategorií:

 • Hudební knihovna – podpora playlistů, automatická správa, audio i video.
 • Přehrávání hudby – pěti až desetipásmový ekvalizér, vylepšené podání basů, nastavení hlasitosti.
 • Integrace se systémem – automatické přehrávání, vizualizace, podpora oznámení a zámku obrazovky.
 • Uživatelské rozhraní – podpora obrázků alb, zobrazování textů písniček, adaptivní prostředí.

Aplikace je k dispozici zdarma, za 20 Kč si pak můžete pořídit prémiovou verzi s několika funkcemi navíc. Program si zatím nainstalovalo přes sto uživatelů.

[Screen recording] [harmony] [#1]

[Screen recording] [harmony] [#1]

harmony - Smart music player w
harmony - Smart music player w

Pokud telefon používáte jako hudební přehrávač, ale tato aplikace vás neoslovila, můžete se podívat na další ve článku, kde doporučujeme nejlepší hudební přehrávače.

Temp Mail – Temporary Email – obránce před spamem

Chtějí po vás nějaké webové stránky či aplikace e-mailovou adresu? Pokud zadáte svůj skutečný e-mail, riskujete v některých případech zaplavení schránky nevyžádanou poštou. Účinným řešením takové situace je dočasná schránka, kterou založíte, použijete například k zobrazení registračního odkazu a ona se po čase sama zruší. Služba Temp Mail poskytuje dočasnou, bezpečnou a anonymní e-mailovou adresu – to vše zcela zdarma. Budete tak moci zapomenout na spam, reklamní sdělení a další poštu, zasílanou obvykle roboty. Vaše skutečná poštovní schránka zůstane čistá a v bezpečí.

Aplikace funguje jednoduše: když po vás někde budou chtít zadat e-mailovou adresu, jednoduše si založíte “jednorázovou” schránku v Temp Mailu. Na tu pak přijmete nezbytné e-maily od daného poskytovatele služby – například různé potvrzovací e-maily, registrační kódy a podobně.

Temp Mail – free disposable email for everyone

Temp Mail - free disposable email for everyone

Temp Mail je také k dispozici jako doplněk pro všechny hlavní webové prohlížeče (Chrome, Opera, Firefox). Aplikace pro Android je v Obchodě Play k dispozici od ledna a za tu dobu si ji stáhlo přes sto tisíc uživatelů. Její průměrná známka je velmi pěkných 4,8. 7 MB velký balíček můžete instalovat na zařízení s Androidem 4.0.3 a vyšším.

Temp Mail - Temporary Email
Temp Mail - Temporary Email

Quick Reminder Pro : To Do Notes Reminder Pro – poznámkový systém

Hledáte šikovnou aplikaci pro správu poznámek? Pak můžete vyzkoušet zatím nevydanou aplikaci Quick Reminder Pro. Jejími hlavními devizami mají být snadné a rychlé vytváření poznámek spolu se zobrazováním připomínek v oznamovací oblasti.

Jako hlavní vlastnosti a funkce jsou jmenovány:

 • Rychlé vytváření poznámek (údajně do tří sekund).
 • Možnost odložení připomenutí.
 • Aktualizace, odstraňování a sdílení poznámek.
 • Evidence historie poznámek.
 • Moderní vzhled ve stylu Material Design.
 • Možnost skrýt oznamovací oblast během práce v aplikaci.
 • Různé ikony pro poznámky.
 • Volitelná akční tlačítka v oznámení (odložení/odmítnutí/smazání).
 • Možnost nastavení trvalého oznámení probíhajícího upozornění.

Notification Reminder Demo

Notification Reminder Demo

Instalační balíček, který lze použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.0.3 a novějším, zatím vyzkoušelo více než tisíc uživatelů.

Quick Reminder Pro : To Do Not
Quick Reminder Pro : To Do Not

Velmi populární aplikací pro správu poznámek je Google Keep, kterému se na našem webu často věnujeme.

LuvCoachMe – vyřeší váš milostný život

Jako poslední v dnešním přehledu je další nevydaná aplikace. Jmenuje se LuvCoachMe a pomůže vám v oblasti lásky a vztahů. Zlomové srdce, nízké sebevědomí, zamilování do špatných lidí. Asi každý trpěl alespoň jedním ze jmenovaných problémů a snažil se najít odpovídající řešení. Autoři vytvořili aplikaci, která pomůže lidem opravit jejich milostný život.

Aplikace LuvCoachMe spojuje psychologické a herní prvky. S pomocí odborníků na vztahy nabízí on-line kurzy speciálně připravené pro lidi, kteří si neumí představit svůj život bez chytrého telefonu. Kurzy jsou rozděleny do tří kategorií: pro nezadané, uživatele ve vztahu a na zvýšení sebeúcty. Stačí zvolit odpovídající kategorii a zapojíte se do kurzu, který vás povede formou zábavných každodenních úkolů.

Protože při cestě k nápravě milostného života by měla v první řadě začínat u sebe, věnují se první lekce důležitému tématu vlastního sebevědomí a schopnosti mít rád sám sebe.

Aplikace je k dispozici zdarma, bohužel se v ní neobejdete bez znalosti anglického jazyka. Dosud ji vyzkoušelo jen něco přes padesát uživatelů. LuvCoachMe můžete instalovat na Android 4.1 a vyšší.

LuvCoachMe
LuvCoachMe

Předchozí díly seriálu Nejnovější aplikace z Google Play

Objevili jste v Obchodě Play zajímavou novou aplikaci? Dejte nám o ní vědět v diskuzi!
Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)