TOPlist

Nenechte se rušit telefonem, s aplikací Flip to shhh stačí otočit displej

aplikace flip to shhh režim nerušit

Hledáte snadný způsob, jak vypnout zvuky a upozornění na Android zařízení? Řešení představila společnost Google v rámci svých modelů Pixel, nazývá se Flip to shhh a zapne režim nerušit pouhým otočením telefonu displejem dolů. Jelikož se jedná o softwarovou funkci netrvalo dlouho a vývojáři přišli na způsob, jak jí obohatit i ostatní telefony. Jedním ze způsobů je využití aplikace Flip DND: Flip to shhh.

Otočte displej a aplikace Flip to shhh zapne režim nerušit

Jediné, co pro správné fungování Flip to shhh potřebujete je nainstalovaná aplikace a Android zařízení s řešením, které rozpozná, že je položené displejem dolů (gyroskop, akcelerometr, senzory). Pro zapnutí funkce aplikace je pak nezbytně nutné, abyste jí přidělily příslušná práva. Ihned po spuštění vás tak Flip to shhh vyzve k tomu, aby mohla sama zapínat režim nerušit. Dále máte na výběr z několika možností pro získávání upozornění. První možností je ponechání vibrací, druhou pak pouhé ztlumení zvuku. Specialitou je takzvané Priority DND, tedy režim nerušit, který vás i přes to, že je aktivní upozorní na SMS zprávy a hovory od kontaktů, které máte v telefonu označené hvězdičkou.

Flip DND: Flip to shhh..shush!
Flip DND: Flip to shhh..shush!

Funkce Flip to shhh, stejně jako stejnojmenná aplikace patří mezi nejsnazší způsoby, jak vypnout zvuky a upozornění na svém telefonu. Telefon vás tak už nebude lákat, když budete trávit čas se svými nejbližšími, nebo přáteli. Stejně tak nemusíte neustále myslet na to, že si musíte vypnout a zapnout režim nerušit.

Jak řešíte spuštění režimu nerušit vy?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)