Aplikace Facer dokáže integrovat hry do ciferníku chytrých hodinek

aplikace facer chytre hodinky hry

Aplikace Facer, kterou majitelé chytrých hodinek s Wear OS a Tizen můžou znát hlavně jako databází mnoha různých ciferníků, nyní přichází s novou funkcí. Uživatelé si můžou přímo na domovskou obrazovku vložit jednoduché hry a mít je tak vždy doslova po ruce.

Aplikace Facer nově nabízí 6 her pro chytré hodinky

Cílem těchto her je mít jednoduchou zábavu na zápěstí, ke spuštění stačí jedno klepnutí na displej. Hra je přímo v ciferníku, takže se nemusí spouštět žádná aplikace. Nejedná se o nějakou velkou novinku, už dříve jsme mohli vidět několik her v ciferníku. Například hodinky Pebble měly v sobě také hry.

hry pro cifernik wear os tizen

Momentálně je k dispozici šest her, tři jsou rovnou od vývojářů Facer. Název je World Cup Shootout, Your Beast Friend a Dino Catcher. Další tři hry Rock, Paper and Scissors, Strawberry a Jump Over jsou od vývojářů třetích stran. Prohlédnout si je můžete na stránce služby Facer. Další hry se plánují.

Co je zajímavé, je to, že hry můžou využívat srdeční senzor, GPS a také počet kroků. Chybí absolutně zmínka o tom, jak to ovlivní výdrž baterie chytrých hodinek. Obzvlášť u Wear OS hodinek, kde je standardní výdrž zhruba dva dny, to nemusí být ideální. U Tizen hodinek jako je Gear Sport nebo Samsung Gear S3 to není tak hrozné s výdrží, takže zde by nemusel být takový problém.

Facer Watch Faces
Facer Watch Faces

Vyzkoušíte si hry pro chytré hodinky od Faceru?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)