Aplikace Facebook Messenger v novém: První obrázky zjednodušené verze

aplikace facebook messenger redesign

Slibované předělání a zjednodušení aplikace Facebook Messenger se velmi rychle blíží. Mark Zuckerberg nyní na konferenci F8 ukázal první fotografie toho, co se změní. Hlavní cíl je jasný – celou aplikaci výrazně zjednodušit.

Aplikace Facebook Messenger obdrží kompletní redesign

Už před několika měsíci jsme se dozvěděli první informace o tom, že Facebook chystá zjednodušení Messengeru. Včera se na konferenci F8 prozradily nové informace. Cílem je mít rychlý a přehledný Messenger. Protože když píšete zprávy, tak chcete, aby to byly rychlé a jednoduché úkony, řekl Zuckberberg.

facebook messenger redesign zjednoduseni

To momentální Facebook Messenger nenabízí, v posledních letech neustále bobtnal, přidávaly se nové a nové funkce a nyní už jich má tolik, že byste jej s původní verzí vůbec nepoznali. Nový Messenger má navíc přijít velmi velmi brzy, prozradil David Marcus z Facebooku.

Pracují na něm již posledních 5 měsíců, jedna z novinek bude možnost přepnout se na tmavý režim, což jistě ocení majitelé telefonů s OLED displeji. Z prvních obrázků můžeme vidět, že spodní lišta je rozdělená na tři části. Ikony pro videa a fotografie zůstávají, vše ale vypadá více přehledněji.

aplikace facebook messenger novy design

Důvodem změny je pravděpodobně velký počet uživatelů, kteří přešli na Messenger Lite, nebo jinou alternativní verzi Messengeru. V tuto chvíli má jen Lite verze více než 100 milionů stažení na Google Play.

Jak se vám líbí nový Facebook Messenger?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)