Aplikace Artwalls nabízí netradiční minimalistické tapety

artwalls predstaveni

Po vydání telefonů Samsung Galaxy S10 bylo vydáno hned několik aplikací specializující se na průstřel. K tomu mít cool tapetu ale není potřeba díra v otvoru. Velmi pěkné a minimalistické tapety se dají nalézt v nové aplikaci Artwalls. Plusem je navíc to, že počítají s používáním u OLED displejů, takže vám můžou ušetřit nějaké to procento z baterie.

Artwalls nabízí unikátní minimalistické aplikace, které jinde nenajdete

Oficiálně však ještě nebyla vydána. Vývojář se zaměřuje hlavně na minimalistický design. Velký vliv v tapetách má i černá barva, která se hodí pro OLED panely. Černa se totiž u těchto panelů zobrazují tím způsobem, že se jednotlivé diody vypínají.

Dalším plusem je to, že tapety byly vytvořeny speciálně pro tuto aplikaci. Zároveň je k dispozici informace, odkud si autor tapety vzal inspiraci. Momentálně je k dispozici několik desítek různých tapet. Artwalls už můžete stahovat zdarma z Google Play.

Artwalls | Minimal AMOLED Wall
Artwalls | Minimal AMOLED Wall

Vybíráte tapety v telefonu pomocí aplikace?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)