Nová aplikace Abstruct nabízí stovky tapet od umělce, který je tvoří pro OnePlus telefony

abstruct aplikace android tapety

Už mnoho let tvoří tapety pro OnePlus telefony umělec Hampus Olsson. Začal už u modelu OnePlus 2 a od té doby se dokázal vypracovat nahoru. Wallpapery, které jsou na OnePlus zařízeních patří mezi nejvíce ikonické. Nyní vydal svou vlastní aplikaci Abstruct, kde naleznete stovky jeho výtvorů, a to ve 4K rozlišení a rychlou možností zvolení jako tapetu.

Aplikace Abstruct nabízí i OnePlus či Paranoid Android tapety

V nové aplikaci se momentálně nachází více než 300 tapet. Zhruba polovina je zdarma ke stažení, druhá polovina je v placené verzi. Nechybí mezi nimi i oficiální tapety z OnePlus telefonů anebo Paranoid Android, na kterých Hampus Olsson pracoval. Umělec má svůj vlastní styl, který poznáte na první pohled.

Samotná aplikace má jednoduchý design, který je přehledný. Jakmile si vyberete tapetu, můžete si ji rovnou nastavit na domovskou obrazovku, na obrazovku uzamčení či ji rovnou stáhnout do zařízení. V základu je zdarma, pokud chcete i zbytek tapet, tak musíte zaplatit 55 Kč. Každopádně, jak už jsme psali výše, polovina tapet je zdarma, pokud se vám tedy tento abstraktní styl líbí, doporučujeme aplikaci vyzkoušet.

Abstruct - Wallpapers in 4K
Abstruct - Wallpapers in 4K

Jak se vám líbí abstraktní tapety z aplikace Abstruct?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)