TOPlist

AnTuTu žebříček se v únoru dost proměnil. Má nového top siláka

AnTuTu únor 2022

Provozovatelé benchmarkového nástroje AnTuTu zveřejnili globální žebříček nejvýkonnějších mobilů za únor 2022. Zatímco v minulých měsících se v první desítce nic moc zajímavého nedělo, nyní už do pořadí „promluvilo“ několik nově představených vlajkových strojů. Mezi nejlepšími tak najdeme například i vlajkové Samsung Galaxy S22 Ultra v obou variantách s různými procesory nebo mobil Motorola Edge 30 Pro.

AnTuTu únor 2022 Galaxy S22 Ultra Motorola Edge 30 Pro iQOO 9 Pro

Vlajkové Samsungy se zařadily za sebe na čtvrté a páté místo, přičemž o něco více bodů má dle očekávání verze s čipsetem Snapdragon 8 Gen 1. Ultra s Exynosem 2200 podle výsledků zaostává v průměru o cca 30 tisíc bodů. Jde o jediné narušení nadvlády Snapdragon procesorů v tom desítce. Připomeňme, že žebříček je sestavován dle průměrných výsledků z minimálně tisíce měření v daném měsíci. Do první pětky si to rovnou namířila také Motorola Edge 30 Pro, která urvala třetí místo.

AnTuTu únor 2022 střední třída

Naprosto nekompromisně pak do celkového srovnávání „vlétlo“ iQOO 9 Pro, které s bodovým ziskem těsně pod hranicí jednoho milionu rovnou skočilo na první místo. Žebříčku vlajek v lednu vévodilo Xiaomi 12 Pro, které nyní kleslo na druhou příčku. Přidáváme také únorový žebříček ze segmentu střední třídy. Tam vládne iQOO Z5 a do první pětky poskočil Huawei Nova 9.

Co říkáte na umístění nových vlajkových mobilů?

Zdroj: AnTuTu

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)