TOPlist

AnTuTu žebříček: Konec roku měl nového krále. Uhádli byste?

AnTuTu žebříček prosinec 2022

Provozovatelé benchmarkového nástroje AnTuTu zveřejnili žebříček zhodnocující výkon těch nejsilnějších telefonů za prosinec 2022. Očekávanou dominanci už v druhém mobilu potvrzuje nový procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen2. Osahují jej přístroje na prvních dvou místech. Pomyslná stříbrná příčka patří novince IQOO 11 Pro a na vrchol se probojoval další nováček, Vivo X90 Pro+.

AnTuTu žebříček prosinec 2022 vlajkové telefony

Nová generace vlajkového Snapdragon procesoru evidentně zvládá svého předchůdce překonat o pěkný kus a nové nejvyšší skóre poskočilo o desítky tisíc bodů na hodnotu 1 290 933. Připomeňme, že tento žebříček obsahuje průměrný výsledek z minimálně tisícovky měření v daném měsíci. Jediný čipset od MediaTeku, Dimensity 9000+, byl na konci loňského roku na osmém místě. A to v těle IQOO Neo7.

Ve vyšší střední třídě za prosinec 2022 nejlépe bodovalo Xiaomi 12T, následované Realme GT 3 Neo a POCO X GT. V tomto segmentu je naopak mírná převaha MediaTek procesorů. V nejslabší hodnocené kategorii získal prvenství IQOO Z5 a za ním jsou Realme GT Master a Realme Q3s. Tady Qualcomm svého konkurenta do první desítky vůbec nepustil.

Našli jste v žebříčcích váš mobil? Jak je na tom?

Zdroj: AnTuTu

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)