Anker uvedl sluchátka, která změří tep a zanalyzují spánek

sluchátka Anker Souncore Liberty 4 Anker Sleep A10

Společnost Anker, která je i v našich Tipech z Číny známá díky velmi zajímavým audio zařízením, posílá na trh dvoje nová bezdrátová sluchátka. Jde o modely Soundcore Liberty 4 a Sleep A10. Tyto špunty mají v popisu práce primárně poskytnout co nejlepší zvukový zážitek, nicméně angažují se i v oblasti kontroly zdraví. První jmenovaná sluchátka například umí v uchu měřit tepovou frekvenci. Druhá zase zvládají analyzovat spánek.

Soundcore
Soundcore

Model Soundcore Liberty 4 s dotykovými tyčinkami prodlužuje zavedenou sérii a nabídne kupříkladu až osmihodinovou výdrž špuntů (28hodinovou za použití pouzdra), potlačení okolního hluku ANC, úpravu zvuku s ohledem umístění zdroje pomocí gyroskopu nebo vysoce kvalitní kodek LDAC. Informace o tepové frekvenci umí sluchátka posílat do Soundcore aplikace. Špunty Liberty 4 se budou do pár dní prodávat v bílé a černé variantě za 150 dolarů, tedy asi 3 700 Kč.

Druhá novinka, sluchátka Anker Sleep A10, má kvůli svému poslaní design s výplňovým kroužkem a měkkými špunty. K poklidnému spánku přispívají 35dB potlačením hluku, zmíněnou pohodlností a v neposlední řadě také analýzou zprostředkovanou v aplikaci. K dispozici je rovněž funkce buzení. Tato novinka stojí 170 dolarů, což je zhruba 4 500 Kč.

Která zdravotní funkce by se vám hodila víc?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)