Vylepšete si fotografie o povedené animace s novou aplikací Scribbl

scribbl aplikace animace

Lidé neustále hledají nové způsoby, jak vylepšit fotografie na sociálních sítích. Díky aplikaci Scribbl se přidává nová možnost. A to jednoduché animace. K dispozici je hned několik různých nástrojů pro animaci.

Aplikace Scribbl nabízí rychlou animaci pro obrázky a fotografie

Pokud se například chcete na sociálních sítích jako je Instagram, Facebook či třeba Snapchat lišit, mohla by být aplikace Scribbl ideálním doplňkem. Využívá totiž toho, že většina sociálních sítí podporuje animované obrázky.

Aplikace přidává možnosti kreslit na vaše pořízení fotografie. Tyto kresby se následně dají animovat mnoha způsoby. K dispozici je velké množství stylů, vybrat můžete jakoukoliv barvu chcete, dále můžete nastavit tloušťku čar i výsledný čas, jak dlouho má animace trvat, případně jestli se se má opakovat stále dokola.

Scribbl (Demo) | Scribble Animation Effect | Android App

Scribbl (Demo) | Scribble Animation Effect | Android App

Například nakreslení jednoduchých brýlí a vylepšení pozadí vám zabere několik desítek sekund, jak můžete vidět i na videu výše. Aplikace je k dispozici zdarma na Google Play. Průměrné hodnocení je prozatím 4,8, nicméně aplikaci hodnotilo pouze několik desítek uživatelů, tudíž se nedá odhadovat úplně kvalita.

Scribbl: Pic & Video Animation
Scribbl: Pic & Video Animation

Vyzkoušeli jste tuhle aplikaci?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)