Google zveřejnil nové informace o Android TV 12. Nadšení asi nebudete

android tv 12

Společnost Google v prosinci minulého roku tak trochu v tichosti představila systém Android TV 12. Bohužel jsme se nedočkali konkrétního data vydání. Nyní ale americká firma přidala na svůj blog nový příspěvek, který fandy tohoto systému příliš nenadchne.

Android TV 12 se začne šířit ještě letos

V dřívější verzi tohoto příspěvku totiž bylo uvedeno, že se nová verze začne objevovat ve vybraných televizorech začátkem tohoto roku, což se ale změnilo a nyní je zde napsáno, že se systému dočkáme až později letos. Dá se očekávat, že jako první se objeví v nových televizorech Sony, Philips či TCL a aktualizace samozřejmě zamíří také na některá další Android TV zařízení, jako třeba Chromecast s Google TV.

Chromecast with Google TV Review – 6 Months Later

Chromecast with Google TV Review - 6 Months Later

Kromě toho se už nějakou dobu spekuluje o tom, že americký gigant chystá nástupce právě pro Chromecast s Google TV, který by se měl představit v říjnu vedle telefonů řady Google Pixel 7 a dlouho očekávaných hodinek Google Pixel Watch.

Jakou verzi Android TV máte vy?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)