Android RoadShow v Ostravě již pozítří – Tesla S, Google Glass a mnoho dalšího

Android RoadShow

První termín Android RoadShow 2014 se blíží přímo mílovými kroky. Již pozítří navštíví náš androidí tým Ostravu, společně se budeme mít šanci setkat již 31.5. v Clarion Congress Hotel od 9 do 16 hodin. Nyní máte poslední možnost zaregistrovat se na akci. Zajímá vás na co vše se můžete těšit?

ARS logo

Registrujte se do Ostravy! Nyní máte poslední šanci!

registraceHome

Soutěže o hodnotné ceny!

V Ostravě budeme soutěžit o velmi hodnotné ceny, přijďte si zasoutěžit a zjistit, jestli se štěstí usměje zrovna na vás. Vyhrát budete mít šanci nejen velmi hodnotné mobilní telefony, ale také malé předměty s motivem Svět Androida. Hlavní výhry pro Ostravu jsou mobilní telefony HTC One M8, Nexus 5 a Acer Liquid Z5.

zarizeni-nexus

Možnost vyzkoušení technologických novinek

Na Android RoadShow v Ostravě jsme si pro vás přichystali mnoho technologických novinek, na které se budete moci nejen podívat, ale některé si i vlastnoručně osahat. Na akci toho na vás čeká opravdu mnoho. V Ostravě se budete moci podívat na TOP model mobilního automobilu Tesla S, který vystřelí z nuly na sto během 4,2 vteřiny a díky silným bateriím dojede až do vzdálenosti 450 kilometrů.

tesla model S

Dále budete mít šanci si vyzkoušet chytré brýle Google Glass. Máte obavy, že se na vás nedostane? Nebojte se, do Ostravy jsme si pro vás připravili rovnou dva páry brýlí!

Google Glass galerie11

Máte doma velikou zahradu? Možná pro vás máme výborné řešení. Přijďte se do Ostravy podívat na nejnovější robotické sekačky Robomow, díky kterým budete mít domov jako z pohádky. Na sekačky se budete moci podívat, zjistit jak se ovládají, jak fungují a našich redaktorů se zeptat na praktické zkušenosti s každodenním používáním!

robomow cover

Máte rádi hračky a rádi si doma hrajete? Přijďte si osahat nejnovější model robotické koule Sphero, která dokáže zabavit opravdu na dlouhý čas. Nebaví vás pozemní ježdění? Kromě toho si budete moci také vyzkoušet několik létajících dronů.

sphero-2-1

Android Shop

Máte rádi operační systém Android a vše kolem něj? Pokud ano, tak je pro vás možná náš Android Shop jako dělaný. Zakoupit si budete moci mnoho tématických předmětů, od polštářků pro relaxaci, až po odznáčky Svět Androida.

Android

Přednášky od odborníků

Android RoadShow v Ostravě samozřejmě nebude jen od hraní, ale také od možnosti nabytí velmi cenných rad od odborníků z praxe. Na místě na vás čekají velmi zajímavé přednášky, které ocení jak začátečníci, tak i pokročilí uživatelé všech mobilních telefonů.

Roadshow diskuse

10 důvodů, proč přijít na Android RoadShow 2014

  • TOP telefony a příslušenství na jednom místě.
  • Možnost vyzkoušení největšího technologického hitu – Google GLASS.
  • Soutěže o chytré telefony, příslušenství a další úžasné ceny.
  • Spousty zajímavých přednášek a prezentací.
  • Létající droni, robotické koule i jiné vychytávky.
  • Android Chytré Hodinářství – všechny chytré hodinky pohromadě.
  • Game Hall – zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.
  • Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky o hodnotné ceny.
  • Poradna Svět Androida – nevíte si s něčím rady? Nevadí, poradíme vám.
  • Android Shop – kupte si trička, polštářky, samolepky…

Ostrava Android RoadShow

Program Ostravy na webu

Na stránkách AndroidRoadshow se již nyní můžete podívat na program Ostravy. Zajímá vás na co vše se budete moci podívat a co vše si budete moci poslechnout? Navštivte naše stránky AndroidRoadShow!

pudorys-Ostrava

Registrujte se do Ostravy! Nyní máte poslední šanci!

registraceHome

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)