Pražská Android RoadShow – známe místo a program, těšíte se?

praha cover finish

Android RoadShow 2014 se řítí do svého finále. Celou pouť zakončíme 15. listopadu v Praze. Trochu jsme vás napínali ohledně místa a programu. Je čas ukončit všechny spekulace a podělit se o informace potřebné k bezproblémovému chodu celé akce.

OK systems

Otázka tedy zní, kde se koná pražská ARS? Pro podzimní zastávku jsme vybrali konferenční prostory OK Systems (Na Pankráci 1690/125). Při výběru jsme brali v potaz i snadnou dopravní dostupnost, což se nám, doufáme, podařilo splnit. Budova leží pouhých pár metrů od stanice metra C – Pankrác. O kousek níže projíždí tramvaj číslo 18 a u křižovatky rovněž staví několik linek autobusové dopravy (viz. plánek). Pokud pojedete autem, můžete využít garáže blízkého obchodního centra Arkády Pankrác.

ok systems 1

Nechcete, aby vám něco uniklo? Tomu rozumíme! Abyste vše snadno našli, máme pro vás mapku celého prostoru. Už víte, kde je stánek, co vás zajímá? Android RoadShow začíná v 9:00, vyhlášení vítězů a zakončení akce je plánováno na 17:00. Všichni účastníci musí dorazit do 12:00, pak již nebude vstup možný.

Pudorys praha-02-01

A jaký se na vás chystá program? Jako vždy se můžete těšit na kupu přednášek a zajímavých hostů. Kromě toho vás čekají i tematické stánky jako SmartHome, SmartFit, Chytré Hodinářství a další, kde pro vás máme připraveny ty nejnovější hi-tech vychytávky.

» Program Android RoadShow 2014 – dotkni se Androida ve svém městě

Pokud ještě nemáte svou registraci a vstupenku, tak to honem napravte. V předprodeji ji stále pořídíte za 80 Kč. Na místě vás vyjde na rovnou stokorunu.

registrace roadshow

Těšíme se na vás!

Snímek obrazovky 2014-11-10 v 19.58.11

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)