Android hry – tipy na nejlepší tower defense tituly

td main

Dnes jsme si pro vás připravili další výběr těch nejlepší her, tentokrát ze žánru Tower Defense. Opět jsme oprášili staré Pařby na víkend a prohledali internet. Čekají vás jak tradiční, tak netradiční tower defense hry a pokud jsme vynechali právě vámi nejoblíbenější titul, určitě nám jej napište do komentářů.

Tower Defense žánr patří do kategorie strategických her, kde nejčastěji stavíte obranné věže či jednotky tak, abyste zabránili protivníkovi v průchodu. Klasickými zástupci jsou hned první dvě hry v našem výběru, avšak fantazii se meze nekladou a tak v tomto žánru naleznete nespočet zajímavých variací vybočujících z řady, kterých také v dnešních tipech naleznete spoustu.

Tower Defense

Další z velikánů, perfektní tower defense. Je zdarma a i když máte možnost ve hře platit, tak při troše zručnosti to nebude třeba. Jedná se o klasický tower defense jak ho znáte z jiných, avšak pár novinek zde najdete. Při cestování kampaní narazíte na čtyři typy módů – klasický defense, poté survival, sběratelský (gather) a nakonec útočný (attack), ve kterém se zároveň bráníte chodícím jednotkám a také útočíte svými věžkami na statické nepřátele na mapě. Najdeme zde celou škálu věží, ale do boje si můžete vzít pouze 6 typů, k různým nepřátelům se hodí různé věže. Věže můžete upgradovat a stavět na předem určená místa. Na začátku po jejich zvolení si můžete vybrat ještě „power ups“, což jsou bonusy, na které vyděláváte, nebo si zaplatíte za reálné peníze a ty vám usnadňují postup. Kromě kampaně můžete také hrát Challenge mód nebo Special Missions. Tuto hru doporučujeme opravdu všem, je velmi kvalitně zpracovaná a zábavná.

towerdefensetowerdefensee

629430370e9bc31d7aac1e542e1fd271?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)